Americká hypotéka bez registru vás v tom nenechá

Kdo by čas od času nepotřeboval finanční injekci? Čekat na výplatu a několik měsíců či let šetřit je sice běžné, ale někdy jsou peníze potřebné mnohem rychleji a úspory ani plat na vysoký obnos nestačí.

podpis

Právě v takových chvílích přijde vhod nějaká výhodná půjčka, úvěr či rovnou hypotéka.
Záleží na tom, kolik peněz potřebujete. A tak pochopitelně míří vaše kroky do některé z bankovních společností. A jak jste nemile překvapeni, když neprojdete přísnými kritérii a vaše žádost se zamítá. Většinou to je kvůli výši příjmů, jiným finančním závazkům nebo taky kvůli záznamu v registrech dlužníků. Ten je natolik pro banky důležitý, že vám nepomůže ani vysoký plat, ani ručitel, ani zástava nemovitosti.

Nevadí, protože další možností, jak získat potřebné peníze, je americká hypotéka bez registru.
Jak již ze samotného názvu vyplývá, nebankovní společnost, která tuto formu finančního produktu nabízí, nezkoumá registry dlužníků. Kromě toho je forma americké hypotéky výhodná také z toho důvodu, že peníze můžete využít na cokoliv, takže třeba i na vyplacení dluhů, exekucí a nevýhodných půjček.
Vyřízení žádosti přichází do zhruba 24 hodin a podmínkou k úspěšnosti je zástava nemovitosti. Výše částky, kterou vám je ochotna nebankovní společnost na základě zástavy nemovitosti poskytnout, závisí od tržní ceny nemovitosti. Půjčená částka totiž nemůže přesáhnout její hodnotu a obvykle se možnosti pohybují od 70% tržní hodnoty.

peněženka

Co se týká výše úroků a doby splácení, tak opět záleží na samotných podmínkách dané společnosti.Může se stát, že i když záznamy v registrech společnost nezkoumá, kompenzuje to vyšším úrokem, kratší dobou splácení nebo nižší částkou k půjčení.
Díky této možnosti získáte rychlou možnost řešení vlastního bydlení, nákupu zařízení, vozidla, startovací podporu v podnikání, vyřešení dluhů, exekucí či dražby majetku.