Důvěřuj, ale prověřuj

Majitel, který vlastní společnost, která potřebuje ke své existenci osobní, nákladní nebo zkrátka jakékoliv pojízdné mobilní stroje, tak ví, že je to hodně starostí a péče. Nejen o zaměstnance, které bude zaměstnávat, ale i stroje, s kterými budou pracovat. Bohužel, ne každý zaměstnanec bude k zadané https://www.pokerarena.cz/forum/pokerstars-zadane-iban-neni-spravne-t18776.html práci nebo automobilu přistupovat tak, jakoby se jednalo o jeho majetek. Tudíž majitel vozů se nemůže spoléhat na zaměstnance a musí sám kontrolovat a hlídat technický stav případně zajistit bezproblémový chod a používání. Vzhledem k moderní technologii si může práci v mnohém ušetřit a věnovat se tak jiné činnosti. Stačí pořídit GPS satelitní sledování vozidel a jeho strojů. Tento systém prozradí více, než by on sám mohl zjistit. I například poruchu stroje či vozidla nebo dokonce může odhalit nadměrný úbytek či krádeže nafty rcm-system.com, který na to snadno upozorní.

sud s přečerpávací hadicí

Krádeže pohonných hmot

Bohužel se to běžně stávalo a těžko se dalo prokázat, že někdo záměrně poškodil majitele a obohatil se na jeho účet. Tento systém je naprosto skvělý v tom, že vyhodnotí stav paliva v nádrži, díky zavedené sondě, která upozorní na nějaký větší úbytek. A to dělá non-stop, tudíž i když stroj bude pracovat, pojede nebo bude stát či pojede i na volnoběh. Zkrátka se nedá oklamat žádnou polohou ani lidským výmyslem, jak přechytračit techniku. Problém může nastat, když stroj bude vykonávat práci v nějakém náklonu, kdy přirozeně se nádrž nakloní a dojde k náhlé rychlé změně. Nikdo se ale nemusí obávat falešného poplachu, pokud se mu sonda odborně zavede a propojí s příslušným alarmem.

majitel si může snadno prověřit stav nafty nebo zmonitorovat situaci z domova a na počítači

Systém to zvládne vyhodnotit

Pokud nastane nějaká náhlá změna v nádrži, což může být skutečně zapříčiněno i jinými vlivy, než samotnou krádeží, tak ve varovné SMS přijde rovnou i vyhodnocení, proč k tomu mohlo dojít, což přirozeně vede k poklesu náhlého vyhodnocení o krádeži pohonných hmot a na zavedený systém se dá skutečně spolehnout, což je velká výhoda. Hlášení a spravování vozového parku lze monitorovat z pohodlí svého domova, tudíž to skutečně šetří čas, peníze a dokonce i samotný stroj, který je pod neustálým dohledem.