FITNESS NÁRAMEK: Proč ho všichni chtějí a jak funguje

Důležitý je i spánek. Existuje spousta aplikací pro chytré telefony, které vám umožňují sledovat spotřebované kalorie, ušlé kroky. Někdy je však nepohodlné spoléhat na smartphone, zvláště když existuje malý pomocník, který poslouží stejně dobře.

Co je tedy fitness náramek

Moderní fitness náramek patří do kategorie vychytávek, které vám umožní ovládat řadu fyziologických procesů během dne. Předpokládá se, že toto zařízení může dokonce zabránit náhodné smrti. Například monitoruje změny srdeční frekvence a krevního tlaku v průběhu času.

fitness n

Majitel náramku si může nainstalovat přiložený software na svůj smartphone a analyzovat fyzickou aktivitu, stejně jako zdravotní ukazatele, analyzovat a usilovat o skvělé výsledky ve sportu. Taková nastavení jsou také užitečná, pokud plánujete zhubnout nebo zapracovat na postavě.

Hlavní důvody, proč toto zařízení potřebujete:

Donutí vás se hýbat! Neustálá kontrola a sledování vaší pohybové aktivity, zobrazené v žebříčku, bude pobídkou k dosažení lepších výsledků.

U pokročilých modelů existují nastavení, která mohou sledovat vaše pohyby, spálené kalorie a další věci. Díky tomu si po chvíli nebudete dělat starosti s přibíráním kil. Koneckonců, vaše postava bude nyní plně pod kontrolou „inteligentního náramku“.

fitness n1

Za krátký čas po použití miniaplikace budete moci posoudit svůj denní režim, analyzovat celkovou úroveň aktivity a pochopit, kde je třeba provést změny.

Pulz a krevní tlak a jejich denní kontrola, jsou nejsledovanějším parametrem pro většinu populace.

Některé modely fitness náramku mají počítadlo kalorií a nutriční analýzu. Jednoduše naskenujete čárový kód a potravinářský deník zobrazí všechny potřebné informace o produktu. Když je denní norma splněna, aplikace vás na to upozorní.

Náramky mají alarm a sledují kvalitu vašeho spánku. A to je v moderním světě tak nezbytné. Dnešní statistiky nejsou šťastné. Více než polovina lidstva v naší zemi trpí poruchami spánku. A to je obrovský stres pro celý organismus jako celek.