Jak na útulnou a moderní kuchyň?

Chystáte se renovovat či zmodernizovat Vaši domácnost? Nejvíce byste si měli dát záležet na kuchyni. Je to nejdůležitější a nejfrekventovanější místnost, ve které byste se Vy a Vaše rodina měli cítit příjemně a vzhledově by měla lahodit Vašemu oku.

Kuchyň je místnost, kde se rodina sejde po celém dni a společně připravují večeři, každý si tam přijde na své a vytváříte zde nejvíce vzpomínek. Proto byste měli myslet i na nejmenší detaily, jelikož i ty právě hrají velkou roli. Pojďme si teď rozebrat pár tipů na moderní a útulnou kuchyň.

moderní kuchyně

Sladění barev

Do kuchyně určitě nepatří křiklavé barvy, vyvarujte se rudé červené, studené modré či křiklavě oranžové. Vsadit byste měli na přírodní materiály nebo jednoduché, lehké odstíny barev, jako třeba béžovou, bílou a šedou. Nejlépe ale působí krásné hnědé dřevo.

Osvětlení

Světlo v kuchyni má na ni obrovský vliv, navíc pokud v ní nemáte okno. Správný lustr do kuchyně Light4home by měl mít chladné světelné tóny, takové, aby připomínaly denní světlo. Rozhodně záleží také na vzhledu, v kurzu jsou teď jedinečné designové kousky, ale i lehce zmodernizované retro lustry. Nad kuchyňskou linkou by pak rozhodně nemělo chybět LED osvětlení, abyste na pracovní plochu měli dostatečné množství světla. Důležitý je i lustr nad jídelní stůl. Zde se nejlépe hodí stahovací lustr, který tak můžete přizpůsobit Vašim potřebám při rodinných obědech a večeřích.

originální kuchyňský lustr

Židle

Kvalitní židle jsou základem ke každému jídelnímu stolu. Dnes máte na výběr z mnoha originálních tvarů a moderních barev. Materiál i barvu byste rozhodně měli doladit i k jídelnímu stolu. Pokud máte v kuchyni tzv. barový ostrůvek, určitě Vám nesmí chybět i barové židle. Ty jsou v dnešní době velmi populární a k dostání v jedinečných provedeních.

Je zcela logické, že každý máme jiné preference a každému se líbí něco jiného. Důležité je, abyste se v kuchyni cítili sami sebou a dobře se Vám tam vařilo!