Když do poklesu erekce zasáhne partnerka svým pozitivním přístupem


Většina žen má v sobě ukryt pečovatelský pud a touží po vlastních dětech a v tomto směru bývá nápomocná i svému partnerovi. Moc dobře si uvědomuje, že štěstí partnerského svazku může být reálné pouze tehdy, jsou-li spokojení oba dva, a tak se v případě poklesu erekce a nezájmu o sex začne o partnerovy trable více zajímat.

partneři v trávě

Co si ten váš vkládá do úst – tentokrát nemáme na mysli orální sex, ale potravu. Není totiž potravina, jako potravina, a toto bývá jedním z nejproblematičtějších faktorů při práci „na sobě“. Radíme vám, abyste raději, než do hypermarketu, vkročili do prodejny zdravé výživy, a nechali si poradit, jak se vhodně stravovat. Velké markety s potravinami sice vypadají honosně, ale to, co nabízejí, mnohdy nemá se zdravým životním stylem nic společného. A chcete-li uspět opravdu důkladně a posílit povadlou erekci, zapomeňte na alkohol a nahraďte jej kvalitními ovocnými či zeleninovými šťávami a pramenitou a minerální vodou.

krásná žena

Nevrací se z práce vyšťavený – pozorujete-li na svém partnerovi nadměrné vysílení z pracovního procesu, promluvte si o tom a možná, že se doberete společného názoru, že by bylo vhodnější změnit zaměstnavatele či dokonce pracovní obor. Jestliže je kariéra nadřazena zdraví, je to špatně, a je nutné to změnit. V tomto procesu vám může pomáhat i Ženšen nebo Maca peruánská, tlumí produkci stresových hormonů a udržují hladinu testosteronu v normě, čímž působí v těle mnohem lépe, než Viagra bez předpisu.

Nemá obavy se vám svěřit se svými touhami – někteří muži by na sobě nechali skály lámat. Možná si tím kompenzují nedostatek sebevědomí, anebo si sami sobě dokazují svou mužnost. A vycítí-li, že by se jim partnerka vysmívala, nebo se na ně obořila, pokud by od ní požadovali to, co jim v sexu vyhovuje, raději ustoupí a zbytečně se pak trápí, nebo v horším případě hledají kompenzaci jinde. Zkuste si na toto citlivé téma promluvit, nebo ještě lépe rozmlouvat častěji. Snažte se o to, aby se partner otevřel a s důvěrou se vám svěřil, že jej třeba vzrušují vaše použité kalhotky či ponožky, anebo mu vyhovuje poloha, kterou jste spolu ještě neprováděli. Toto není nic špatného a potvrdí vám to i zkušený sexuolog.