Zip sáčky využívejte i pro domácí opravy a montáže

Zip sáčky 2pack jsou perfektní pomocník v logistice při transportu zboží z e-shopů zákazníkům, ale také v domácnosti. Dají se do nich vkládat různé drobnosti (stavebnice, hračky, textilní galanterie), bez problémů do nich vložíte i jakékoli potraviny, ať už je chcete mít uschované v chladničce, v mrazáku, anebo jen tak volně v regálu polic kuchyňské linky. Zip sáčky jsou zdravotně způsobilé právě pro kontakt s potravinami všeho druhu a využívají se běžně i ve zdravotnictví a farmaceutickém průmyslu.

rozebrané součástky

Sáčky se zipem ovšem mohou výborně posloužit i při různých opravách a montážních pracích.

Pomocník při domácí práci

Rozebírání a opravy podomácku – co uděláte (intuitivně), když se v domě něco porouchá, a vyžaduje to demontáž? Obvykle vezmete do ruky potřebné nářadí, a začnete povolovat šroubky, vruty, závlačky, nýtky, sponky atd. A kam je odložíte? Většina kutilů je začne pokládat přímo na stůl, nebo na zem, v lepším případě do nějaké misky, talířku nebo dózy. Stává se, že se miska převrhne, šroubky se vysypou třeba na koberec, a pokud jsou velmi drobné, budete je obtížně sbírat a hledat.

hromádka vrutů

A přitom je řešení tak jednoduché – mít při ruce v šuplíku několik sáčků se zipem, různé velikosti, a všechny rozebírané komponenty do nich vkládat. Někdy je třeba od sebe různé typy šroubků oddělit, např. abyste věděli, které patří do vrchního krytu, a které naopak do náboje, vnitřního tělesa atp. Sáčky jsou transparentní a lze je zároveň popsat lihovým fixem, takže budete mít přehled, co, a kam ukládáte.

Sáček je možné přelepit lepicí páskou a umístit jej na vhodné místo, což se hodí třeba u rozmontování nábytku při stěhování. Nebudete tak pracně hledat šroubky, jednoduše je přilepíte k deskám nábytku. Při přenášení (stěhování) mimo objekt je vhodné sáček ještě zabezpečit bublinkovou fólií proti poškození.