Designové zábradlí

Vždycky jsem chtěla mít doma hlavně to, aby se mi tam líbilo a abych se hlavně cítila bezpečně a pohodlně. A proto, když jsme doma dělali velikou údržbu celého domku, tak jsem si řekla, že by to už chtělo asi nové zábradlí na naše schodiště. Schodišť máme doma dvě. A první schodiště je venku na zahradu a druhé schodiště z kuchyně do ložnice. Možná si říkáte, že to třeba je možná nepraktické, že z kuchyně nám jde zábradlí přímo do ložnice. Jenomže mi věřte, že takhle jsme to chtěli mít schválně. Protože můj přítel je asi nějaký lenivý, protože vždycky sejít z ložnice přímo do kuchyně. No budiž. Ale mně by to moc nevadilo, ale spíše mi lezlo na nervy, že naše zábradlí na schodiště už není to, co bývalo, už to není tak moderní. My máme staré zábradlí na schodiště z takového plastového materiálu, který se mi vůbec nelíbí. Líbí se mi, když je materiál ze dřeva.

Mám ráda kvalitu a design.

Příteli jsem řekla, jestli by byl tak hodný a jestli bychom zašli k nějakému designérovi, který by nám to mohl se zábradlím na schodiště. A samozřejmě, když tohle přítel slyšel, tak málem omdlel, protože on vždycky když slyší slovo designéra nebo design, tak si myslí, že to bude stát opravdu hodně peněz. Jenomže to se přítel samozřejmě mýlí.

Dbejte na kvalitní zábradlí.

Znám jednoho známého, který právě zkoušel už někdy dělat design. Na zábradlí na schodiště. A sice se tomu nevěnuje profesionálně, ale některé malé základy má, a to je pro mě důležité. Ale to stačí, protože jsem za ním zašla a on mi poradil, abychom si hlavně dala silnější dřevěné zábradlí na schodiště, které vydrží hodně, a hlavně ať ho nezapomeneme nalakovat. Dala jsem na jeho rady a myslím si, že jsem udělala dobře. Jsou různé schodiště, které se vám může líbit, ale hlavně dbejte na to, aby bylo schodiště a zábradlí kvalitní. A taky by zábradlí na schodiště mělo k sobě a ke zbytku interiéru dobře ladit.