Každý výklenek se zaslouží skříň na míru.

Máte v bytě výklenek? Takový hloupý výklenek a nevíte co s ním? Je hluboký, ale tak strašně k ničemu. Přitom byt máte strašně malý, ani sklep nemáte, Nevíte kam uskladnit kufry na dovolenou, ozdoby na vánoce, elektrickou vrtačku a spoustu dalších nezbytných věcí. Ve výklenku roste pyramida z krabic, když něco hledáte, je to svízel. Prostě hrůza. Už jste i koukali, že byste do výklenku pořídili skříň, ale takový atypický rozměr skříně prostě v nabídce není. Co teď. Situace graduje, výklenek se plní, výklenek přetéká a přitom je to místo tak špatně zorganizované. Něco hledáte, musíte ty krabice rozebírat od shora, než narazíte na potřebnou věc.

výklenek

Výklenek zaráží i návštěvy. Někdo jen vytřeští oči a nic neřekne, důvěrnější přátelé se třeba ptají: „ Proboha co to tady máte za hrůzu, vždyť vás to zavalí!“ a vy s ruměncem ve tváři se snažíte odklonit téma hovoru, nicméně je vám celá situace silně nepříjemná. Poslední tečku udělala návštěva kolegyně Magdy. Přišla se synem, velice živým a neposlušným. Chlapeček vám lezl dost na nervy, nicméně jste nechtěli být nezdvořilí, takže jste jeho výbuch vzteku a řev ignorovali, když se ani maminka neobtěžovala problémy nějak řešit. Po chvíli se ale ozval řev tygra. To vystartovala už i otrlá Magda a rychle tahala své zlatíčko z pod kupy krabic. Divoký chlapeček chtěl nejspíš vyšplhat až ke stropu a nestabilní pyramida beden se pod ním zhroutila. Prostě se kolegyně Magda těžce urazila, ale vám to bylo líto, její kluk, ať už je jakýkoliv divočák se prostě u vás zranil, dva dny ho bolela noha a řekli jste si, že tento krabicový systém prostě musí pryč a je zapotřebí nějakého efektivního využití prostoru.

skříň výklenek

Jako na zavolanou jste se v práci setkali s Magdou, trochu rozpaky, ale Magda na sobě nedávala znát žádnou zášť. Naopak vám s úsměvem vtiskla do ruky adresu internetového obchodu, kde mají za dobré peníze vestavěné skříně na míru, takže tady bez problémů naleznete řešení i pro svůj výklenek.