Kdy si zařídit virtuální kancelář

Využít služeb a získat virtuální sídlo svojí kanceláře je velmi praktické. Budete totiž mít nejenom adresu pro zapsání do obchodního rejstříku, ale také korespondenční adresu. Služba, u které si virtuální sídlo měsíčně zaplatíte, nabízí také další služby. Jde například o přijímání pošty i balíků a jejího skenování, potvrzení přijetí. Také je možné využít několikrát do roka kanceláře po České republice a někdy i v zahraničí. Můžete se tak setkat osobně se svým týmem, kolegy či klienty v kancelářích.

setkání pracovního týmu

Služba je zpoplatněná, ale částka je zanedbatelná než kdybyste si pronajali kancelář či jiné prostory. Samozřejmě je třeba zvážit, zda je tato služba vhodná právě pro vás. Takže pokud nepotřebujete pro své podnikání mít jedno místo, kancelář či pracovnu a pracujete z domu, online či chodíte ke klientům domů, pak je tato služba přímo pro vás.

fyzická kancelář

Virtuální sídlo Ostrava Kancelář29 vám nabízí také prestižní adresu. Takže pokud hledáte či spolupracujete s klienty a zákazníky ze zahraničí i v České republice, pak známější adresa dělá lepší dojem. Což může být při začínajícím podnikání velká výhoda.

Služba je také určená pro ty, kteří nemohou pro zapsání do obchodního rejstříku využít svoji adresu bydliště. Může to být v takových důvodech, kdy například bydlíte u rodičů a ti s tím nebudou souhlasit, aby jejich adresa byla spojována s vaším podnikáním. Ale je také spousty dalších důvodů, které vás mohou vést k tomu, že nebudete chtít spojovat svoji adresu s adresou podnikání. Ať už jde o specifickou práci, kterou děláte, a neuvedení své osobní adresy je bezpečnostním krokem. Ale může jít i o takový případ, kdy bydlíte v pronájmu a nemůžete tak uvést adresu.

Důvodů k využití je tedy spousty, takže pokud i vy hledáte řešení vašich problémů, tak zvažte, zda by tato služba nebyla pro vás ta pravá. I díky výhodám, které poskytuje, tak nejde jen o adresu, ale i o péče o vaše dopisy a balíky.