Tipy na školní výlet

Školní výlet

Jeden z nejkrásnějších dní, který mohou děti v rámci školní docházky zažít. Na školní výlet se děti těší celý rok. Chcete jim dopřát opravdový zážitek, na který budou ještě dlouho poté vzpomínat? V tom případě se podívejte na naše tipy na školní výlet.
vybarvování obrázků.jpg

Zážitkem k poznání

Výstižné heslo: „Zážitkem k poznání“, skvěle vystihuje naši strategii. Děti musíte i na výletě zabavit a také pro něco nadchnout. Pokud zvolíte náš program, tak věřte, že se budou pořád dobře bavit a budou se těšit na každou další zastávku. Poznají neobyčejné věci, dozví se mnoho různých informací, budou si moci zkusit na vlastní kůži různé zážitky, a budou odcházet spokojené.
Připravené aktivity se mohou lišit, záleží na vaší představě, co si vyberete. Zajistíme kompletní realizaci celého výletu, abyste si to i vy jako učitelé mohli co nejvíce užít a nemuseli si pořád jenom dělat starosti o hlídání dětí. Doporučíme to nejlepší pro ty nejmenší. Nadchneme ty větší a pro největší zde máme připravené i dvoudenní pobyty.
děti ve školce.jpg
Žáci, žačky, školáci
Základem dobrého výletu je plánování, správná organizace a skvělý nápad. To všechno se snoubí v našich výletech. Děti se mohou dozvědět o tom, jak se peče Štramberské ucho, zjistí, že had doopravdy není slizký a mnoho dalších informací, o kterých budou ještě hodiny potom vykládat.
Ø Důležité je připravit správný program– aby si každý učitel mohl také odpočinout, nedělat si starosti a mohl si užít výlet naplno s dětmi.
Ø Další nezbytnou součástí je zkušený průvodce– ten by se měl starat o dobrou náladu celého týmu a zodpovědět i ty nejvšetečnější otázky.
Ø Pak už přichází na řadu praktické ukázky a zapojení do programu– žáci si mohou vše vyzkoušet a zapojit se do dění.
Ø Vše je při cestě– necestujeme s žáky miliony kilometrů, za každým novým poznáním, ale snažíme se program přizpůsobit tak, aby všechny atrakce byly blízko sebe.