Bez lamel to zkrátka nepůjde

Každý jezdec na motocyklu se zajisté stará o svůj stroj, jak to jenom nejlépe svede. Když nastává problém se spojkou, často za to mohou právě spojkové lamely. Ty se časem mohou natolik opotřebovat, že je nutné zakoupit nové. Jen díky tomu může celý aparát fungovat s co největší účinností. Prokluz totiž není v žádném případě žádné pozitivum, a proto je lepší, když víte, kde nakoupit kvalitně a přesto dostupně.

lamely

Pro motocykly jenom to nejlepší

Ačkoliv by se mohlo zdát, že každý motocykl potřebuje něco jiného, opak je pravdou. V základu totiž stačí, abyste zakoupili tyto prvky v osvědčeném sortimentu , kde již budete mít na výběr mezi základem a závodním zbožím pro sportovní motocykly.
Myslete na to, že čím kvalitnější prvky tohoto typu pořídíte, tím menší starosti s celou soustavou převodovky budete mít. Proto se zamyslete, zdali chcete nyní šetřit a kupovat tyto součásti na nepříliš seriózních portálech. Nebude lepší využít osvědčený a bohatý výběr, kde si může vybrat opravdu každý?

Proč zainvestovat do kvality?

Jistě se nyní ptáte, proč byste měli investovat tisíce korun do něčeho, co jde koupit i za zlomek ceny kvalitních produktů? Právě v kvalitě však tkví ten důvod, proč byste se neměli snažit na této záležitosti šetřit. Jsou zde však i další důvody, které byste neměli přehlížet:

  • Plynulejší chod celé spojky
  • Žádné škubání při jízdě i rozjezdu
  • Menší odpor při mačkání páčky
  • Jistota, že nedochází k prokluzu

suzuki

Pokud byste to totiž udělali, vystavovali byste se riziku opětovné výměny těchto prvků, což je něco, co chcete. Naopak, svému motocyklu byste se měli vždy snažit dopřát to nejlepší, co je vůbec možné sehnat, samozřejmě s ohledem na vaše aktuální finanční možnosti. Pokud však nemusíte příliš šetřit, pak byste to dělat ani neměli. Větší investice se totiž v tomto případě rovná většímu komfortu a zážitku z jízdy.