Překvapte krásným vzhledem

Léto znamená koupání. Koupání znamená plavky. A to je pro spoustu žen noční můra, kvůli které se měsíce před dovolenou trápíme v posilovně a živíme se maximálně salátem. Jak ale vypadat dobře po celý rok, tak abychom se líbily samy sobě? Nejdůležitější je si uvědomit, že to celé děláme v první řadě pro sebe samé. Jistě, je příjemné, když nám někdo řekne, že nám to sluší, ale první řadě jde o to, abychom připadaly krásné a sexy samy sobě . A právě pravidelné cvičení nám v tom může hodně pomoci.
cvičení s činkou.jpg
Proč? Protože když zvládneme uběhnout deset kilometrů, vylézt až na vršek lezecké stěny nebo se nám konečně povede klik, tak naše sebevědomí okamžitě vystřelí do astronomických výšin. A zdravé sebevědomí je daleko víc sexy než perfektní zadek nebo nohy jako Taylor Swift. Kromě toho, pohyb nemusí být jenom posilovna nebo blátivá lesní cesta. Třeba při takovém tancování spálíte spoustu kalorií, a přitom se ještě pobavíte a na příští party budete za hvězdu.
Takže, kupte si permanentku do nejbližšího fitka, zapněte muziku nebo jenom obujte kecky, oblékněte legíny a dejte se do práce. Kromě toho také zrevidujte jídelníček. Místo nesmyslných diet, které vám slibují zhubnout deset kilo za týden, najeďte na zdravou a vyváženou stravu.
protažení nohou.jpg
Nikdo neříká, že už si nikdy v životě nesmíte dát pizzu, pivo nebo zmrzlinu, ale základem by měla být zelenina, kvalitní bílkoviny a k pití voda nebo bylinkové čaje. Kromě hezké postavy se vám také pročistí pleť, vylepší vlasy a nehty a budete se celkově cítit lépe. Pokud kouříte, zkuste přestat, nebo svůj zlozvyk alespoň omezit. Cigarety nejen, že zkracují život, ale mají i negativní efekt na váš vzhled, nemluvě o stavu vaší peněženky. Za ušetřené peníze si pak pořiďte třeba o číslo menší kalhoty, u kterých se nebudete muset bát, že je měsíc po dovolené nedopnete.