Příjemný a milý pomocník při sprchování

Doteď jste si mysleli, že sprchovat se můžete jenom doma? Opak je pravdou, můžete to praktikovat také venku. Stačí k tomu přívod vody a solární sprcha. Proč název solární? Protože se její tělo nahřívá pomocí slunečního záření a tak vám kromě studené vody může poskytnout také velkou dávku teplé vody. Vše je samozřejmě regulovatelné pomocí nějaké páčky, jako to znáte z běžných domácích koupelen. Díky tomu si sami zvolíte teplotu vody, kterou byste se chtěli osvěžit nebo zahřát. Voda totiž může dosahovat až 60°C, takže vám může téct i opravdu horká voda.
Fialová, modrá nebo černá, vybírejte z unikátních a výrazných barev, které potěší a zvýrazní vaši zahradu https://www.chlorito.cz/solarni-sprcha
žena a voda

Je vyrobena z pevného a odolného plastu.
a) Co k její instalaci potřebujete?
ü Rovné a stabilní místo.
ü Přívod vody na zahradě.
ü Slunnou část zahrady, kam dopadá co nejvíce sluneční paprsky, aby se tělo sprchy mohlo nahřívat.
b) Co nebudete potřebovat?
ü Žádný jiný energetický nebo tepelný zdroj.
ü Další příslušenství, protože všechno už obsahuje balení.
mokrý vrabec

K čemu je primárně určená?

Primárně může být t určená na zahradu, kde se nachází bazén, protože nejlepší použití je omýt své tělo před vstupem do bazénu. Díky tomu zamezíte vniku nečistot do vody v bazénu a následně nebudete do vody muset přidávat tolik chemie. Možná vám bude připadat, že jste vždy čistí, ale jakmile se těsně před vstupem do bazénu osvěžíte, tak ze sebe smyjete naprosto všechny nečistoty, například také zbytky krémů na kůži, prach, který není ani vidět a tak dále.
Dalším využitím je skvělý způsob, jak se opláchnout například na zahradě někde, kde máte pouze chatu a přívod vody. Ideální osvěžení po těžkém dni. Stačí se opláchnout a můžete dále pokračovat v práci nebo zevlování.
Nepotřebuje žádný jiný tepelný ani energetický zdroj. Voda se nahřívá sama pomocí slunečních paprsků, které dopadají na tělo a vodu nahřívají.